Kuponom van Ajándékozz zenét! Magyar nyelvű oldal
wait
logo
Keress több millió dal között!
kiadvány fénykép

Bushman Sings The Bush Doctor: A Tribute To Peter Tosh

Bushman

Hossz: 1:11:18         Műfaj: Reggae         Letöltés: MP3 + digitális füzet
Kiadó: VP Records     ICPN/EAN/UPC: 054645181761     GRID: A10302B0001323037H     (több info ...)
 ℗ 2011 VP Music Group, Inc
 © 2011 VP Music Group, Inc
Digitális kiadás ideje: 2011.01.21
A kiadvány oldalra mutató állandó linkA kiadvány beágyazása más web oldalakbaMegosztás - FacebookMegosztás - Google+
Email értesítést kérek ha az előadónak/szerzőnek új kiadványa jelenik meg.
A kiadványhoz kapcsolodó művészek/szerzők listája:
Bushman
bejelöli mindettörli mindet     0db jelölés
Bezár
Állandó URL (perma-link):
Vélemények: 
Teljes album ára: 3290Ft
tiltott
Név/Előadó/Cím Hossz Ár   
play
1
Creation
6:38 230Ft tiltott
play
2
Bush Doctor
4:06 230Ft tiltott
play
3
Legalize It
4:30 230Ft tiltott
play
4
Buckinham Palace
8:46 260Ft tiltott
play
5
Stepping Razor
3:58 230Ft tiltott
play
6
Mawga Dog
3:27 230Ft tiltott
play
7
Brand New Second Hand Gal
3:42 230Ft tiltott
play
8
Don't Look Back (feat. Tarrus Riley)
3:59 230Ft tiltott
play
9
Johnny B Goode
4:16 230Ft tiltott
play
10
Mama Africa (feat. Buju Banton)
4:21 230Ft tiltott
play
11
Equal Rights
4:31 230Ft tiltott
play
12
Igziabeher
4:34 230Ft tiltott
play
13
Oh Bumbo Klatt
4:52 230Ft tiltott
play
14
Downpresser Man
4:01 230Ft tiltott
play
15
Mystic Man
5:37 230Ft tiltott
Újdonságok
step back  step back